Yüz Gerdirme Estetiği Hakkında.!

Yüz germe operasyonları 2 çeşittir ve genel olarak bu tür operasyonlar uzman cerraha bağlıdır. Uzman cerrahlar ile çalışmanız her zaman yüz germe konusunda daha yararlı sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Yüz germe konusunda tercih edilen yöntemler; Klasik yüz gerdirme yöntemi ve endoskopik yüz gerdirme yöntemidir.

Endoskopik yüz gerdirme yöntemi;

Yüz germe operasyonları genel olarak yüz içerisinde buruşukluk ve fazlalık var ise yok ise sadece yanak kısmında ki sarkmaları yok etmek adına çalışmalar sürdürülmektedir. Endoskopik yüz germe ameliyat türü genel olarak klasik ameliyat türüne göre daha genç bir kesime hitap etmektedir. Yaşlanmış kişilere göre daha genç yaşlar içerisinde yüz germe operasyonu geçirecek iseniz, genel olarak size endoskopik yüz gerime yöntemi kullanılarak bir operasyon yapılmaktadır. Öyle ki bu yöntem ile 20-30 yaşlarında bile yüz gerdirme yaptırmak mümkündür. Endoskopik yöntem ile yapılan yüz gerdirme operasyonu 1,5 ve 2 saat gibi bir süre sürmektedir.

Klasik yüz gerdirme yöntemi;

Genel olarak kişilerde ki uzunca yıllar yaşam ve stres gibi unsurlar sonucunda yüz bölgesinde çeşitli sorunlar oluşmaktadır. Oluşan bu sorunlar nedeni ile bazen kişiler psikolojik açıdan dahi sorunlar yaşamaktadır. Lakin bu tür durumlar yüz gerdirme yöntemleri ile yok edilmektedir. Yüz gerdirme yöntemleri ile çok rahat bir biçimde yüz gerginliği sağlanarak, ortadan sorunlar kaldırılabilir.

1 yorum “Yüz Gerdirme Estetiği Hakkında.!

  1. G. Nazan Günay

    artık herkeste var.Botox,silikon,kaş kaldırma,yüz gerdirme,estetik cerrahi vs.Ama iç tarafı düzeltecek ne var,vicdan yoksa!

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir