Ortalama Estetik Fiyatları

estetik fiyatları

Estetik  ameliyatı fiyatları ve estetik operasyonun 2014 yılı için size maliyetleri hakkında araştırmalar yaptık . Değerli kullanıcılarımız genelde estetik cerrahi ile tanışan insanlar ,olmayı düşündükleri estetik operasyon hakkında bilgi edindikten sonra bu operasyonun ya da ameliyatın fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ister.Bunun en açık nedeni her insanın maddi seviyesinin farklı olmasıdır.

Bu yazımızda sizlere estetik ameliyatların güncel fiyatları hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.Yazımızı okuduktan sonra ortalama estetik fiyatları hakkında bilgi sahibi olacaksınız.Böylece olmak istediğiniz estetik ameliyat için düşündüğünüzden çok farklı bir rakamla karşılaşmayacağınızı umuyoruz.. Fiyatlar estetik  olunacak yerin durumuna göre farklılık arz edebilir. Aynı ameliyat kişinin durumuna göre farklı ücret ile fiyatlanabilir. Örneğin burnunuz çok büyük ise normalinden fazla  eğri ise veya kemik kırılmaları söz konusu ise fiyatlar artabilir. Bunun için en önemli yol bir kaç doktora görünüp fiyat almanızdır.

Estetik Fiyatları , Ortalama Estetik Fiyatları :

Burun estetiği fiyatları :

-2 bin ile 7 bin Tl arasında değişmektedir.

Yağ aldırma fiyatları :

-1.5 ile 4 bin Tl aralığındadır

 

Saç Ekimi Fiyatları :

– Saç ekiminde folikül başına ücret belirlenmektedir.Genelde 3000 folikül saç ekiminin ücreti 5000 Tl dir.

Göğüs estetiği Fiyatları (silikon yerleştirme) :

-2 ile 5 bin Tl arasında değişiyor.

Karın Germe Estetiği Fiyatları:

– 4 ile 5 bin Tl aralığındadır.

Yüz Gerdirme Fiyatları:

Hatanın genel yüz durumuna göre 5 ile 10 bin Tl aralığında değişmektedir.

Göğüs Dikleştirme Fiyatları:

Ortalama olarak 5 bin Tl civarındadır.

Göz Kapağı Estetiği Fiyatları :

İstekler ve hastanın durumuna göre estetik  2 ile 3 bin Tl aralığındadır.

Saç Mezoterapisi Fiyatları :

Saç mezoterapisi seanslar olarak yapılan bir tedavidir.Tedavi seans başı ücret ise 200 ile 250 Tl arasında değişmektedir.

P.R.P Saç Tedavisi Fiyatları :

Bazı özel klinikler saç ekimi yaptıran hastalara seans başı ücreti 400 Tl olarak sunarken.Saç ekimi yaptırmayan hastalar için seans ücretini 500 ile 600 Tl aralığında belirlemektedir.

Not: Fiyatlar Tahmini olup ; herhangi bir kesinliği bulunmamaktadır.Fiyatlar Klinik, Doktor ve İsteklere göre şekillenmektedir.Güncel Estetik fiyatları belirli aralıklarla güncellenecektir.

orum “Ortalama Estetik Fiyatları

  1. Akif Savar

    Teşekkürler ama estetik fiyatları kliniklere göre değişiyor demişsiniz.Tam olarak neyi baz alacağız estetik ameliyatın fiyatını belirleyici etken olarak ?

    Reply
  2. onur alakay

    bence şu yargı var parası yüksek olan doktorlar çok iyi estetik yaparlar diye…Ama bence çok düşük fiyata estetik yapan doktorlar çok kaliteli yapabiliyorlar.

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir